Šurp grāmatas uz skolu, es būšu teicamnieks! Skolas laiks mums katram saistās ne tikai ar zināšanu iegūšanu, bet arī ar nebēdnīgāko un jautrāko laiku mūsu dzīvē. Tāpēc esam izstrādājuši team building programmu, kas ļaus Jums atkal kļūt par skolēnu, risināt un izzināt, pelnīt atzīmes un saņemt piezīmes, pildot dažādus ar mācību priekšmetiem saistītus uzdevumus.

Programmas ietvaros, tās dalībnieki tiks sadalīti komandās jeb klasēs – A, B, C utml. Klases būs nonākušas skolas gudrīšu olimpiādē, kurā veiksmīgi jāizpilda dažādu mācību priekšmetu uzdevumi. Katrs mācību priekšmets jeb mācību stunda ilgs 10 – 15 min. Programmas laikā tiks aptvertas gandrīz visi zīmīgākie mācību priekšmeti, tādi kā latviešu valoda, vēsture, ķīmija un pat sports. Uzdevumi veidoti tā, lai ne tikai pārbaudītu komandu erudīciju, bet iesaistītu atjautību, radošumu, izveicību un veiksmi.

Neiztrūkstošs būs arī skolas zvans, kas pavēstīs par katras stundas beigām, kā arī nobeigumā katrs saņems liecību ar sekmju izrakstu. Kurš zelta, kurš sudraba? Tas nu ir Jūsu rokās jeb prātos! Smiekli, azarts un jautrība garantēta!