Vai piekrītat, ka tieši Jūsu kolektīvs ir viskolosālākais? Īsta sapņu komanda! Jūs neticēsiet, bet mēs zinām, ka spējat kopīgi pārvarēt dažnedažādus šķēršļus, pievielināt veiksmi, atbalstīt viens otru un zem Jūsu kopbildes droši var likt parakstu “Viens par visiem – visi par vienu!”. Zinam, ka Jūs protat kalnus gāzt, par Jums var teikt, ka “trakiem pieder pasaule” un Jūs noteikti zinat, kā izskatās “smaids līdz ausīm”. Jūsu lieliskās komandas stāsts jau ir uzrakstīts, pietrūkst tkai tam foto pierādījumu.

Šīs komandas saliedēšanas programmas ietvaros saņemsiet jau gatavu, taustāmu Sapņu komandas jeb Dream Team piedzīvojumu stāstu grāmatu. Katrā grāmatas lappusē būs stāsts par Jums – jūsu brīnumainajām spējām un talantiem. Grāmatā atstātas brīvas vietas ilustrācijām. Jūsu uzdevums – noteiktā laikā ar saviem viedtālruņiem vai mūsu piedāvātajiem polaroīda foto aparātiem uzņemt fotogrāfijas tā, lai tās ilustrētu grāmatas tekstu. Šī programma ir legāls veids, lai sevi un savus kolēģus fotogrāfētu visvisādos leņķos un rezultātā iegūtu iedvesmojošu grāmatu, kas drūmos ziemas darbadienu rītos sniegs iedvesmu un raisīt smaidu, atgādinot, cik lieliski kolēģi Jūs esat un cik jautri Jums kopā ir gājis!

Programma paredzēta norisei Rīgas centrā, jo Sapņu Komandas stāstā ir ietvertas norādes ar ieteicamajām vietām, kur konkrētās lappuses stāsts ir jāilustrē. Papildus fotogrāfēšanai, komandai jaatbild uz dažādiem jautājumiem, kas sniegs papildus punktus.

Atsevišķi vienojoties, iespējams programmu piemērot iekštelpām, bet vēlams, lai telpa būtu pēc iespējas lielāka, lai uzņemtie foto būtu atraktīvāki (piem., biroja ēka, kurā komandas var brīvi pārvietoties pa dažādām telpām).